Меню
Герої не вмирають
Банери

Про оголошення конкурсу на
заміщення вакантних посад
державних службовців

Відповідно до вимог Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття  посад державної служби», у зв’язку з необхідністю заміщення вакантних посад державних службовців:

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:

1) категорії «В» – головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Здолбунівської районної державної адміністрації;

2) категорії «Б» – начальника відділу фінансово-господарського забезпечення – головного бухгалтера фінансового управління Здолбунівської районної державної адміністрації.

  1. Затвердити умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «Б» та «В», що додаються.
  1. Завідувачу сектору управління персоналом апарату адміністрації Тимощук І.В. в установленому порядку забезпечити передачу електронної версії документів з проведення конкурсу Міжрегіональному управлінню Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях та розмістити на офіційному сайті Здолбунівської районної державної адміністрації за електронною адресою: zdolbun.gov.ua .
  1. Провести конкурсний відбір на вищезазначені посади 04 та 06 квітня 2017 року о 10.00 год. за адресою: м. Здолбунів, вул. Грушевського 14.
  1. Виконання функцій адміністратора під час проведення конкурсного відбору на вакантні посади державних службовців категорій «Б» та «В» покладається на головного спеціаліста сектору управління персоналом апарату Здолбунівської районної державної адміністрації Рипич Н.М..
  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                              Сергій Кондрачук

Додаток 1. УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури.doc.

Додаток 2.УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – начальника відділу фінансово-господарського забезпечення – головного бухгалтера фінансового управління.doc.

Анонси подій
Банери

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31