Меню
Герої не вмирають
Банери

Про розроблення детального плану території
земельної ділянки розташованої за межами
населених пунктів на території Глинської
сільської ради Здолбунівського району

Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 2 статті 10, статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пункту 14 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року за №1468/20206, розглянувши лист Глинської сільської ради від 04 листопада 2015 року №2/8-467 щодо розроблення детального плану території земельної ділянки площею 6,521 га для ведення індивідуального садівництва розташованої за межами населених пунктів на території Глинської сільської ради Здолбунівського району (далі – детальний план території) для надання земельних ділянок у власність учасникам антитерористичної операції:

1. Розробити детальний план території земельної ділянки площею 6,521 га для ведення індивідуального садівництва розташованої за межами населених пунктів на території Глинської сільської ради Здолбунівського району (далі – детальний план території).

2. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок коштів Глинської сільської ради або інших джерел не заборонених законом.

3. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації спільно з Глинською сільською радою забезпечити:

– укладення договору на розроблення містобудівної документації із проектною організацією, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації, підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;

– оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті райдержадміністрації;

– організацію процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України;

– подання проекту детального плану території на затвердження в установленому законодавством України порядку.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 листопада 2015 року №445.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Л.Власюка.

В.о.голови адміністрації                                                      М.Орлов

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери