Меню
Герої не вмирають
Банери

Про видачу сертифіката (дубліката)
на право на земельну частку (пай)
Дрозду Василю Макаровичу

Розглянувши заяву громадянина Дрозда Василя Макаровича про видачу сертифіката (дубліката) на право на земельну частку (пай), виданого на ім’я Дрозд Ганни Макарівни, оголошення в районній газеті «Нове життя» від 18 грудня 2015 року про втрату сертифіката на право на земельну частку (пай) виданого на ім’я Дрозд Ганни Макарівни, керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Оформити сертифікат на право на земельну частку (пай) у розмірах встановлених по землях Уїздецької сільської ради та зареєструвати в Книзі реєстрації сертифікатів на право на земельну частку (пай) на ім’я Дрозд Ганни Макарівни.

2. Видати Дрозду Василю Макаровичу сертифікат (дублікат) на право на земельну частку (пай) по Уїздецькій сільській раді, як єдиному спадкоємцю після смерті Дрозд Ганни Макарівни відповідно до Витягу про реєстрацію в Спадковому реєстрі від 23 грудня 2015 року № 42552038.

3. Втрачений сертифікат на право на земельну частку (пай) серії РВ №0249634, виданий на ім’я Дрозд Ганни Макарівни Здолбунівською районною державною адміністрацією і зареєстрований у Книзі реєстрації сертифікатів на право на земельну частку (пай) за №14018 визнати недійсним.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

В.о.голови адміністрації                                                      М.Орлов

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери