Меню
Герої не вмирають
Банери

Про розроблення детального плану території
земельної ділянки розташованої за межами
населених пунктів на території Богдашівської
сільської ради Здолбунівського району

Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року за №1468/20206, враховуючи лист Богдашівської сільської ради від 30 жовтня 2015 року №2756, розглянувши звернення голови правління автогаражного кооперативу «Дубки» О.Ярмолюка щодо розробки детального плану території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району (далі – детальний план території):

1. Розробити детальний план території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району площею 0,7857 га для будівництва та обслуговування гаражів.

2. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок коштів автогаражного кооперативу «Дубки» або інших джерел не заборонених законом.

3. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації спільно з головою правління автогаражного кооперативу «Дубки» О.Ярмолюком забезпечити:

– укладення договору на розроблення містобудівної документації із проектною організацією, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації, підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;

– оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті райдержадміністрації;

– організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України;

– подання проекту детального плану території на затвердження в установленому законодавством України порядку.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 листопада 2015 року №425.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Л.Власюка.

В.о.голови адміністрації                                                      М.Орлов

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери