Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення зміни до районної програми створення
місцевого резерву для запобігання, ліквідації
надзвичайних ситуацій у Здолбунівському районі
на 2016 – 2020 роки

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою формування місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру:

1. Схвалити зміну в додаток 1 до районної програми створення місцевого резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій у Здолбунівському районі 2016-2020 роки (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 29 січня 2016 року № 48 та затвердженої рішенням Здолбунівської районної ради від 24 лютого 2016 року № 76 виклавши позицію 1 розділу V у новій редакції, згідно з додатком.

2. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації подати зміну до Програми на затвердження Здолбунівській районній раді в установленому порядку.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 15 червня 2018 року № 230 «Про внесення зміни до районної програми створення місцевого резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій у Здолбунівському районі на 2016 – 2020 роки».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

 

Голова адміністрації                                            Сергій Кондрачук

Додаток

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери