Меню
Герої не вмирають
Банери

Про підготовку до перевірки функціонування
системи військового обліку громадян України
та бронювання військовозобов’язаних в
органах державної влади, органах місцевого
самоврядування, на підприємствах, в установах,
організаціях і навчальних закладах району

На виконання Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, постанов Кабінету Міністрів України від 09 червня 1994 року № 377 “Про затвердження Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників”, від 04 лютого 2015 року № 45 “Про затвердження Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час”, від 02 серпня 1996 року № 912 “Про затвердження Типового положення про кадрову службу органу виконавчої влади”, доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра культури України від 30 грудня 2015 року № М-1977/1/1-15-ДСК, Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах (далі – Інструкція), затвердженої наказом Міністра оборони України від 15 грудня 2010 року № 660, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 12 березня 2011 року за № 308/19046, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 лютого 2016 року №77 «Про підготовку до перевірки функціонування системи військового обліку громадян України та бронювання військовозобов’язаних в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах області», з метою підготовки до перевірки стану роботи, пов’язаної з організацією та веденням військового обліку призовників і військовозобов’язаних та бронювання військовозобов’язаних у районній державній адміністрації, її структурних підрозділах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах району (далі – перевірка):

1. Організувати та провести інструкторсько-методичні заняття спільно з районним військовим комісаріатом з питань ведення персонально-первинного та персонального обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних за участі керівника апарату; керівників структурних підрозділів райдержадміністрації; керівників підпорядкованих установ і закладів; сільських, селищного, міського голів; спеціалістів райдержадміністрації, працівників підпорядкованих установ, закладів та посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальних за військово-облікову роботу.

Районний військовий комісаріат, керівник апарату райдержадміністрації, головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи, сектор кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

До 17 березня 2016 року.

2. Підготувати перелік питань і документів, які підлягають перевірці, із посиланням на відповідні пункти (додатки) постанов Кабінету Міністрів України від 09 червня 1994 року № 377, від 04 лютого 2015 року № 45, Інструкції, та списки осіб, відповідальних за ведення військового обліку та бронювання у Здолбунівському районному військовому комісаріаті із зазначенням номерів контактних телефонів, та довести їх в установленому порядку через районну державну адміністрацію до керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

Здолбунівський районний військовий комісаріат.

До 17 березня 2016 року.

3. Забезпечити визначення відповідальних посадових осіб за ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних на підпорядкованих підприємствах, установах, організаціях, виконавчих комітетах міської, селищної, сільських рад.

Керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, міський, селищний, сільські голови.

До 17 березня 2016 року.

Виконавцям, зазначеним у пункті 2 цього розпорядження, проінформувати про призначення відповідальних осіб за ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних сектор кадрової роботи апарату райдержадміністрації та районний військовий комісаріат із зазначенням посади та номера контактного телефону.

До 25 березня 2016 року.

4. Скласти та затвердити графіки перевірок стану ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних:

1) у структурних підрозділах районної державної адміністрації.

Сектор кадрової роботи апарату районної державної адміністрації.

До 17 березня 2016 року;

2) на підпорядкованих підприємствах, в установах, навчальних закладах.

Структурні підрозділи районної державної адміністрації, сектор кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

До 17 березня 2016 року;

3) у райдержадміністрації та її структурних підрозділах, на підприємствах, в установах, організаціях, органах місцевого самоврядування.

Здолбунівський районний військовий комісаріат.

До 17 березня 2016 року.

5. Привести персональний облік військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних у відповідність із вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2015 року № 45 та розділів І, ІІІ Інструкції та про результати роботи проінформувати сектор кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

Структурні підрозділи районної державної адміністрації
До 25 березня 2016 року.

6. Забезпечити приведення персонального обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних у відповідність із вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2015 року № 45 та розділів І, ІІІ Інструкції на підпорядкованих підприємствах, в установах, навчальних закладах.

Структурні підрозділи районної державної адміністрації, сектор кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

До 25 квітня 2016 року.

7. Привести персонально-первинний облік військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних у відповідність із вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2015 року № 45, розділів І, ІІ Інструкції.

Керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови.
До 25 березня 2016 року.

8. Організувати роботу з бронювання військовозобов’язаних і контроль за веденням їх обліку та забезпечити подання відповідної звітності і пропозицій щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації,
Здолбунівський районний військовий комісаріат
До 25 травня 2016 року.

9. Здійснити в установленому порядку перевірки військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних. За результатами перевірок скласти довідки з пропозиціями та визначенням термінів усунення виявлених недоліків:
1) у структурних підрозділах райдержадміністрації.

Сектор кадрової роботи апарату райдержадміністрації.
До 25 травня 2016 року;

2) на підпорядкованих підприємствах, в установах, навчальних закладах.

Структурні підрозділи районної державної адміністрації, сектор кадрової роботи апарату райдержадміністрації.
До 25 травня 2016 року;

3) в апараті райдержадміністрації та її структурних підрозділах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, організаціях.

Здолбунівський районний військовий комісаріат.
До 25 травня 2016 року.

10. Забезпечити виконання пунктів 1, 5 статті 5 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” та постанови Кабінету Міністрів України від 09 червня 1994 року № 377 щодо призначення працівників, відповідальних за військово-облікову роботу. Про результати проінформувати райдержадміністрацію та Здолбунівський районний військовий комісаріат.

Керівники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, сільські, селищний голови.
До 25 травня 2016 року.

11. Інформацію про виконання:

пункту 7, 10 подати до 28 травня 2016 року Здолбунівському районному військовому комісаріату;

пункту 1, 7, 10 Здолбунівському районному військовому комісаріату подати до 01 червня 2016 року Рівненському обласному військовому комісаріату;

підпункту 2 пункту 4, пункту 6, підпункту 2 пункту 9 подати до 28 травня 2016 року сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації;

пункту 3, підпункту 2 пункту 4, пунктів 5, 6, підпункту 2 пункту 9 сектору кадрової роботи подати до 01 червня 2016 року відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації.

12. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                                  С.Кондрачук

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930