Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження плану заходів
з готовності в міжепідемічний період
та реагування під час епідемічного
підйому захворюваності на грип та
гострі респіраторні вірусні інфекції
в Здолбунівському районі
на 2019 – 2024 роки

На виконання статей 6, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 22 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, Закону України “Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення”, наказу Міністерства охорони здоров’я України від 17 травня 2019 року № 1126 “Про затвердження Порядку організації проведення епідеміологічного нагляду за грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями, заходів з готовності в міжепідемічний період і реагування під час епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 червня 2019 року за № 595/33566, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 12 листопада 2019 року № 937 « Про затвердження плану заходів з готовності в міжепідемічний період та реагування під час епідемічного підйому захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в Рівненській області на 2019-2024 роки», з метою профілактики захворювань населення грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ):

1. Затвердити план заходів з готовності в міжепідемічний період та реагування під час епідемічного підйому захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в Здолбунівському районі на 2019 – 2024 роки (далі – план заходів), що додається.

2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при формуванні районного бюджету передбачити виділення коштів на фінансування профілактичних та протиепідемічних заходів.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності:

1)     забезпечити виконання профілактичних та протиепідемічних заходів;

2) забезпечити безперебійну експлуатацію опалювальних систем, дотримання температури у житлових приміщеннях, у лікувальних закладах, організаціях з обслуговування населення, дитячих та підліткових закладах, закладах торгівлі, громадському транспорті, на промислових підприємствах у відповідності з вимогами санітарних норм та правил.

4. Комунальному некомерційному підприємству «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» та комунальному некомерційному підприємству «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради забезпечити висвітлення плану заходів щодо профілактики грипу та ГРВІ у засобах масової інформації.

5. Виконавцям, про хід виконання плану заходів, інформувати комунальне некомерційне підприємство «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» щороку до 10 квітня.

6. Комунальному некомерційному підприємству «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження подавати Здолбунівській районній державній адміністрації та управлінню охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації щороку до 20 квітня.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гридіна С.В.

 

В.о. голови адміністрації                                               Леонід ВЛАСЮК

Додаток

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930