Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження технічної документації
із землеустрою щодо встановлення меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
Сизюку Віктору Юрійовичу
для ведення особистого селянського господарства
на території Спасівської сільської ради

Розглянувши заяву громадянина Сизюка Віктора Юрійовича , технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Сизюку Віктору Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства на території Спасівської сільської ради, розроблену Здолбунівським районним виробничим відділом Рівненської регіональної філії ДП«Центр державного земельного кадастру», погоджену в установленому порядку, та керуючись статтями 6, 41 пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтею 118 Земельного кодексу України:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Сизюку Віктору Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства на території Спасівської сільської ради.

2. Виділити в натурі (на місцевості) земельну частку (пай) громадянину Сизюку Віктору Юрійовичу та передати у власність земельну ділянку площею 2,9986 гектара, в тому числі: рілля – 2,9986 гектара (масив 2, ділянка 1) кадастровий номер 5622685600:01:002:0536 для ведення особистого селянського господарства на території Спасівської сільської ради.

3. Громадянину Сизюку Віктору Юрійовичу використовувати земельні ділянки за цільовим призначенням.

4. Контроль за використанням земельних ділянок та збереженням межових знаків, встановлених в натурі, покласти на землевласника та виконком Спасівської сільської ради.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

В.о.голови адміністрації                                                      М.Орлов

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери