Меню
Герої не вмирають
Банери

Про оголошення конкурсу на
заміщення вакантних посад
державної служби

Відповідно до вимог Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття  посад державної служби» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648) , у зв’язку з необхідністю заміщення вакантних посад державної служби:

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» – начальника фінансово-реєстраційного відділу – головного бухгалтера управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської районної державної адміністрації.

2.Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»:

–  головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку, екології та земельних відносин управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку  Здолбунівської районної державної адміністрації;

– державного реєстратора фінансово-реєстраційного відділу управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської районної державної адміністрації.

3.Затвердити умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В», що додаються.

4.Начальнику відділу управління персоналом апарату адміністрації Тимощук І.В. в установленому порядку забезпечити передачу електронної версії документів з проведення конкурсу Міжрегіональному управлінню Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях та розмістити на офіційному сайті Здолбунівської районної державної адміністрації за електронною адресою: zdolbun.gov.ua .

5.Провести конкурсний відбір на вищезазначені посади 31 січня 2018 року, 05 лютого 2018 року, 08 лютого 2018 року о 10.00 год. за адресою: м. Здолбунів, вул. Грушевського 14.

6.Виконання функцій адміністратора під час проведення конкурсного відбору на вакантні посади державної служби категорій «Б» та «В» покладається на головного спеціаліста відділу управління персоналом апарату Здолбунівської районної державної адміністрації Рипич Н.М.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату адміністрації Ігоря Жовтанюка.

 

Голова адміністрації                                                              Сергій Кондрачук

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – начальника фінансово-реєстраційного відділу

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – державного реєстратора фінансово-реєстраційного відділу

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

БанериКвітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930