Меню
Герої не вмирають
Банери

Про план заходів щодо реалізації
Національного плану дій з виконання
Резолюції Ради Безпеки ООН 1325
«Жінки, мир, безпека» на період
до 2020 року в Здолбунівському районі

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 113-р “Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 квітня 2016 року № 182 “Про план заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року в Рівненській області”:

1.Схвалити план заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року в Здолбунівському районі (далі – план заходів) згідно з додатком.

2.Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації подати план заходів на затвердження районній раді в установленому порядку.

3.Структурним підрозділам райдержадміністрації, Здолбунівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Здолбунівській центральній районній лікарні, комунальному закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади:

1) забезпечити виконання плану заходів;

2) інформувати управління соціального захисту населення райдержадміністрації про хід виконання плану заходів щороку до 20 січня.

4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання плану заходів подавати Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації щороку до 01 лютого.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Орлова М.В.

Голова адміністрації                                                                   Сергій Кондрачук

 

Завантажити додаток