Меню
Герої не вмирають
Банери

Про Інструкцію з діловодства
в апараті Здолбунівської районної
державної адміністрації

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», наказу Міністерства юстиції України від 18 червня 2015 року № 1000/5 «Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах і організаціях», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 червня 2015 року за № 736/27181 та з метою оптимізації ведення діловодства в апараті Здолбунівської районної державної адміністрації:

1. Затвердити Інструкцію з діловодства в апараті Здолбунівської районної державної адміністрації (далі – Інструкція), що додається.

2. Першому заступнику, заступнику голови районної державної адміністрації, керівнику апарату районної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату забезпечити дотримання встановленого порядку роботи з документами.

3. Структурним підрозділам районної державної адміністрації розробити і затвердити за погодженням відповідно з архівним відділом районної державної адміністрації власні інструкції з діловодства.

4. Відділу організаційно – інформаційного забезпечення та документообігу апарату райдержадміністрації, архівному відділу райдержадміністрації здійснювати контроль за дотриманням вимог інструкцій з діловодства у структурних підрозділах районної державної адміністрації та її апараті.

5. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації:
від 04 травня 2012 року № 259 «Про Інструкцію з діловодства в апараті Здолбунівської районної державної адміністрації»;
від 26 вересня 2017 року № 422 «Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови райдержадміністрації від 04.05.2012 № 259».

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Здолбунівської районної державної адміністрації.

 

Голова адміністрації                                                         Сергій Кондрачук

Інструкція
Додатки до інструкції:
Додаток 1
Додаток 2
Додаток 3
Додаток 4
Додаток 5
Додаток 6
Додаток 7
Додаток 8
Додаток 9
Додаток 10
Додаток 11
Додаток 12
Додаток 13
Додаток 14
Додаток 15
Додаток 16
Додаток 17

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери