Меню
Герої не вмирають
Банери

Про розроблення детального плану території
земельних ділянок розташованих за межами
населених пунктів на території Богдашівської
сільської ради Здолбунівського району

Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши звернення Нестерчук Сніжани Сергіївни від 12 вересня 2019 року щодо розробки детального плану території земельних ділянок розташованих за межами населених пунктів на території Богдашівської сільської  ради Здолбунівського району площею 0,1032 га та 0,100 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (далі – детальний план території):

1. Розробити детальний план території земельних ділянок площею 0,1032 га та 0,100 га, розташованих за межами населених пунктів на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

2. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок коштів Нестерчук Сніжани Сергіївни або інших джерел не заборонених законом.

3. Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації спільно з Нестерчук Сніжаною Сергіївною забезпечити:

– укладення договору на розроблення містобудівної документації із проектною організацією, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації, підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;

– оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті райдержадміністрації;

– організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України;

– подання проекту детального плану території на затвердження в установленому законодавством України порядку.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Власюк Л.П.

 

В.о. голови адміністрації                                                              Леонід ВЛАСЮК

Анонси подій

Банери


Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930