Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення змін та доповнень до
Програми економічного та
соціального розвитку Здолбунівського
району на 2018 рік

Керуючись статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.Схвалити зміни та доповнення до розділу «Основні показники у галузі будівництва та капітального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік» Програми економічного та   соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації від 24 січня 2018 року № 21 «Про Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік»:

1) доповнити підрозділ «Житлово-комунальне господарство» новим пунктом 12 такого змісту:

«12. Виконання робіт щодо перегляду обмеження доступу для графічної частини проекту «Схема планування території Здолбунівського району».

Джерело фінансування: районний бюджет, інші кошти не заборонені чинним законодавством.

Відповідальний: Щавінський В.Р. – начальник відділу містобудування та архітектури Здолбунівської районної державної адміністрації»;

2) у абзаці 1 пункту 1 підрозділу «Делеговані повноваження» слово «зокрема» замінити словом «в тому числі»;

3) у пункті 2 підрозділу «Правоохоронні органи, органи державної казначейської служби, державної фіскальної служби, державної виконавчої служби та Служби безпеки України» після слів «Зміцнення матеріально-технічної бази» доповнити словами «оплату послуг (крім комунальних)».

4) у підрозділі «Зміцнення обороноздатності держави» пункт 2 викласти у новій редакції:

«2. Придбання господарських матеріалів, будівельних матеріалів, інших матеріалів, віконних блоків тощо для проведення поточного ремонту будівель заглибленого пункту управління та призовної дільниці квартирно-експлуатаційного відділу м.Рівне, що знаходяться за адресою вулиця Незалежності, 22, місто Здолбунів, Рівненської області.

Джерело фінансування: районний бюджет.

Відповідальний: Мельничук В.А. – військовий комісар Здолбунівського районного військового комісаріату, квартирно-експлуатаційний відділ м.Рівне, отримувачем та розпорядником коштів Здолбунівського районного військового комісаріату є Рівненський обласний військовий комісаріат».

2.Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації подати зміни та доповнення до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

 

В.о.голови адміністрації                                                       Леонід Власюк

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериВересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30