Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження технічних документацій
із землеустрою щодо встановлення меж
земельних ділянок в натурі (на місцевості)
для ведення особистого селянського господарства

Розглянувши заяви громадян, технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, розроблені і погоджені в установленому порядку, та керуючись статтею 118 Земельного кодексу України, статтями 6, 41 пунктом 7 частини 1 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», враховуючи протокол комісії від 15 червня 2017 року №8:

1. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок у натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, згідно з додатком.

2. Виділити в натурі (на місцевості) земельні частки (паї) громадянам, згідно з додатком, та передати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства .

3. Громадянам використовувати земельні ділянки за цільовим призначенням.

4. Контроль за використанням земельних ділянок та збереженням межових знаків, встановлених у натурі, покласти на землевласників.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                                                Сергій Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери