Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення змін та доповнення Програми
розвитку тваринництва Здолбунівського
району на 2016-2018 роки

Керуючись статтями 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» , відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну підтримку сільського господарства України», Бюджетного кодексу України, з метою розвитку та стабільного функціонування галузі тваринництва району, враховуючи протокол постійної комісії з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього середовища:

1. Внести наступні зміни до Програми розвитку тваринництва Здолбунівського району на 2016 – 2018 роки, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 25 січня 2016 року № 38 ( далі – Програма):

1) пункт 2.2 розділу 2 «Фінансове забезпечення Програми» викласти у новій редакції:

« 2.2. Кошти районного бюджету будуть спрямовуватись в першу чергу фізичним особам, які утримують в домогосподарстві 3-х і більше корів, а при наявності вільних коштів сільськогосподарським підприємствам усіх форм власності за утримання корів молочного напряму продуктивності».

2) у пункті 3.6 розділу 3 «Порядок спрямування коштів»;

– слова та цифри «до 10 червня» замінити словами і цифрами «до 10 липня»;

– доповнити новим абзацом такого змісту: «Письмове зобов»язання керівника повернути в місячний термін до бюджету одержані кошти у разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного отримання та зменшення поголів`я корів на 1 січня трьох наступних років».

3) у пункті 3.8 розділу 3 «Порядок спрямування коштів» слова і цифри «до 10 липня» замінити словами і цифрами «до 10 серпня».

2. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації в установленому порядку подати зміни та доповнення до Програми районній раді на затвердження.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л. П.

В.о.голови адміністрації                                                     Л.Власюк

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери