Меню
Герої не вмирають
Банери

Про втрату чинності розпорядження голови
райдержадміністрації від 15 січня 2016 року
№ 22 «Про введення в дію обмежувальних заходів
щодо профілактики грипу та гострих респіраторних
вірусних інфекцій в Здолбунівському районі»

Відповідно до законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи стабільну тенденцію до зниження рівня захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції:

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 15 січня 2016 року № 22 «Про введення в дію обмежувальних заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в Здолбунівському районі».

2. Головному лікарю комунального закладу охорони здоров′я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» Сумку О.Я., головному лікарю Здолбунівської центральної районної лікарні Сухляку В.О. проводити щотижневий моніторинг захворюваності населення на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, передавати узагальнені дані у Рівненське міжрайонне Управління Головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області щоп’ятниці до 10 години.

3. Начальнику Рівненського міжрайонного Управління Головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області Тонконоженку В. О. узагальнювати та аналізувати дані щодо епідемічної ситуації із захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення району, забезпечити подання щотижневої інформації в Головне управління Держсанепідслужби у Рівненській області.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Орлова М.В.

В.о.голови адміністрації                                                      Л.Власюк

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери