Меню
Герої не вмирають
Банери

Про підсумки роботи галузей
господарського комплексу
Здолбунівського району
за перший квартал 2016 року

Завдяки системній організаційній роботі органів виконавчої влади району у першому кварталі 2016 року забезпечено стабільну роботу та динаміку розвитку господарського комплексу і соціальної сфери.

Протягом першого кварталу 2016 року нарощено виробництво труб та шлангів з пластмас на 81,8%.

Для проведення посіву сільськогосподарськими підприємствами залучено 22 млн. грн. кредитних ресурсів.

Протягом першого кварталу 2016 року для розвитку агропромислового комплексу району залучено 8 млн.грн. інвестиційних коштів.
Введено в експлуатацію загальної площі житла площею 1,916 тис.метрів квадратних, що у 7,5 раза більше ніж за відповідний період минулого року.

Забезпечується зростання внеску малого підприємництва у вирішення актуальних проблем району.

З метою відкритості і прозорості при здійсненні закупівель розпорядниками бюджетних коштів товарів, робіт та послуг продовжується робота по впровадженню в діяльності бюджетних установ та організацій системи електронних закупівель «ProZorro».

Планові завдання за доходами до місцевого бюджету забезпечено на 122,8 %.

До бюджету Пенсійного фонду України протягом першого кварталу 2016 року надійшло 168,2 тис.грн., завдання виконано на 106,1%.

Середній розмір пенсій з початку року збільшився на 3,1% і станом на 01 квітня 2016 року становить 1503,26 грн.

Відсутня заборгованість з виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери району.

Середньомісячна заробітна плата становить 3648 грн. і зросла порівняно з показником 2015 року на 20,8%.

За сприяння служби зайнятості протягом першого кварталу 2016 року працевлаштовано 723 особи, що на 42,6% більше відповідного показника 2015 року.

Разом з тим, обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) склав 94,7% до показника минулого року.

Допущено спад виробництва цементу на 10%, плівки поліетиленової на 29,1%, мішків та пакетів з полімерів етилену на 26,1%, тари дерев’яної та частин до неї на 17,6%.

Сільськогосподарськими підприємствами району в першому кварталі 2016 року вироблено валової продукції на суму 6 млн. грн. що становить 86,7% до відповідного періоду минулого року.

Залишається значною заборгованість споживачів району за надані житлово-комунальні послуги.

Не виконано планові завдання з надходжень до зведеного та державного бюджетів, виконання надходжень складає 86,2% та 57,8% відповідно.

Податковий борг до зведеного бюджету району складає 8,8 млн.грн.

Недоїмка по збору на обов’язкове державне пенсійне страхування по Здолбунівському району становить 916,9 тис.грн.

Заборгованість із виплати заробітної плати становить 114,6 тис.грн.

Враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за перший квартал 2016 року, керуючись повноваженнями, передбаченими статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Рекомендувати керівникам промислових підприємств, установ та організацій району:

1) проаналізувати підсумки роботи очолюваних ними підприємств за перший квартал 2016 року;

2) вжити вичерпних заходів щодо стабілізації ситуації та недопущення подальшого скорочення обсягів промислового виробництва підприємствами, на яких допущено зниження обсягів випуску продукції.

2. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1) вжити організаційних заходів щодо завершення сільськогосподарськими товаровиробниками до 20 травня 2016 року комплексу весняно-польових робіт в прогнозованих обсягах;

2) вжити дієвих заходів щодо стабілізації ситуації в молочному та м’ясному скотарстві;

3) активізувати роботу із залучення інвестицій у розвиток агропромислового комплексу та модернізацію сільськогосподарського виробництва.

3. Здолбунівському відділенню Рівненської об’єднаної державної податковій інспекції ГУ ДФС у Рівненській області:

1) активізувати роботу з детінізації економіки, збільшення надходжень податку з доходів фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та плати за землю, передусім орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності;

2) систематично заслуховувати на засіданнях робочої групи з координації дій органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень керівників підприємств-боржників, які допустили із сплати податків до бюджетів усіх рівнів та єдиного соціального внеску;

3) вжити дієвих заходів щодо забезпечення належного обліку платників та повноти надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

4. Управлінню Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі вжити невідкладних заходів щодо скорочення обсягів боргу до бюджету Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі, забезпечення виконання планових завдань із наповнення бюджету Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі та посилити контроль за відшкодуванням фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

5. Відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва райдержадміністрації:

1) для забезпечення контролю за ситуацією у промисловому комплексі району здійснювати щомісячний моніторинг роботи промислових підприємств, розташованих на території Здолбунівського району, в межах повноважень сприяти вирішенню їх проблемних питань;

2) проводити відповідну роботу, а також активізувати роз’яснювальну роботу щодо залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в економічний розвиток галузей господарського комплексу району.

6. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації:

1) здійснювати постійний контроль за виконанням заходів щодо забезпечення повних розрахунків споживачів за отримані ними житлово-комунальні послуги та енергоносії;

2) сприяти впровадженню енергозберігаючих технологій шляхом переведення котелень на альтернативні види палива.

7. Районному центру зайнятості населення забезпечити в межах компетенції виконання завдань районної Програми зайнятості населення протягом 2016 року.

8. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з управлінням Пенсійного фонду України у Здолбунівському районі та Здолбунівською об’єднаною Державною податковою інспекцією ГУ ДФС у Рівненській області активізувати роботу, спрямовану на легалізацію виплати заробітної плати та недопущення випадків її виплати нижче законодавчо встановленого мінімального розміру.

9. Районній тимчасовій комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат активізувати роботу щодо зупинення росту заборгованості із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах, сприяти її погашенню до кінця 2016 року.

10. Першому заступнику голови райдержадміністрації Власюку Л.П. та заступнику голови райдержадміністрації Орлову М.В. проаналізувати ситуацію щодо допущення заборгованості із виплати заробітної плати комунальним закладом охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» та вжити дієвих заходів для стабілізації ситуації.

11. Рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад забезпечити виконання завдань щодо наповнення місцевих бюджетів власними доходами, економне і раціональне використання бюджетних коштів, посилити контроль за недопущенням росту кредиторської та дебіторської заборгованостей місцевих бюджетів.

12. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчим комітетам сільських, селищної, міської рад здійснювати допорогові закупівлі товарів і послуг, вартість яких не перевищує межі, встановлені частиною 1 статті 2 Закону України “Про здійснення державних закупівель”, в рамках системи електронних закупівель «ProZorro».

13. Виконавцям забезпечити виконання розпорядження у повному обсязі та проінформувати райдержадміністрацію до 20 липня 2016 року.

14. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 січня 2016 року №42 «Про підсумки роботи галузей господарського комплексу Здолбунівського району за 2015 рік».

15. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника та заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                           Сергій Кондрачук

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930