Меню
Герої не вмирають
Банери

Про підготовку та  відзначення 73- ї річниці
Гурбенської битви в урочищі «Гурби»
Здолбунівського району

На виконання законів України «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті», «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 14 жовтня 2006 року № 879/2006 «Про всебічне та об’єктивне висвітлення діяльності українського визвольного руху та процесу національного примирення» та з метою належного відзначення 73-ї річниці Гурбенської битви в урочищі «Гурби» Здолбунівського району, підвищення поінформованості суспільства та привернення уваги громадськості до історії боротьби та борців за незалежність України у XX столітті, увічнення їх пам’яті:

  1. Затвердити план районних заходів з підготовки та відзначення 73-ї річниці Гурбенської битви в урочищі «Гурби» Здолбунівського району (далі план заходів), що додається.
  1. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати відділ культури та туризму Здолбунівської районної державної адміністрації до 19 квітня 2017 року.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Леоніда Власюка.

Голова адміністрації                                                              Сергій Кондрачук

План районних заходів з підготовки та відзначення 73-ї річниці Гурбенської битви  в урочищі «Гурби» Здолбунівського району

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери