Меню
Герої не вмирають
Банери

Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації із землеустрою щодо
встановлення меж земельних ділянок в натурі
(на місцевості) Школьній Ірині Миколаївні
для ведення особистого селянського господарства
на території Бущанської сільської ради

Розглянувши заяву громадянки Школьної Ірини Миколаївни, свідоцтво про право на спадщину за законом від  25 грудня 2012 року №1452, та відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 27 грудня  2007 року № 668 «Про виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) та видачу державних актів на право власності на землю громадянам на території  Бущанської сільської ради», керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

  1. Дати дозвіл Школьній Ірині Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 1,38 гектара, в тому числі: рілля – 1,16 гектара (масив 21, ділянка 36), пасовище – 0,22 гектара (масив 59, ділянка 12)  для ведення особистого селянського господарства на території Бущанської  сільської ради. Право власності на земельні ділянки складається із 1/2 частки Костюка Ігоря Миколайовича,  та 1/2 частки Школьної Ірини Миколаївни відповідно до свідоцтв  про право на спадщину за законом від 25 грудня 2012 року №№1449, 1452.
  1. Школьній Ірині Миколаївні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства розробити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства та подати на розгляд і затвердження до районної державної адміністрації.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                              Сергій  Кондрачук