Меню
Герої не вмирають
Банери

Про перерозподіл видатків
районного бюджету на 2017 рік

Відповідно до статті 14 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись пунктом 15 рішення Здолбунівської районної ради від 21 грудня 2016 року №223 «Про районний бюджет на 2017 рік», з метою ефективного та своєчасного використання субвенції з державного бюджету щодо надання пільг та житлових субсидій населенню на житлово-комунальні послуги:

1. Збільшити видатки загального фонду районного бюджету на 2017 рік за КПКВКМБ 1513014 «Надання пільг пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин, передбаченим частиною четвертою статті 20 Закону України «Про захист рослин», громадянам, передбаченим пунктом «ї» частини першої статті 77 Основ законодавства про охорону здоров’я, частиною п’ятою статті 29 Закону України «Про культуру», частиною другою статті 30 Закону України «Про бібліотеки та бібліотечну справу», абзацом першим частини четвертої статті 57 Закону України «Про освіту», на безоплатне користування житлом, опаленням та освітленням» на суму 5000 гривень.

2. Зменшити видатки загального фонду районного бюджету на 2017 рік за КПКВКМБ 1513016 «Надання субсидій населенню на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг» на суму 5000 гривень.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації внести зміни до розпису видатків районного бюджету на 2017 рік.

4. Головному розпоряднику коштів – управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, скласти довідки змін до кошторису відповідно до діючого порядку.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Леоніда Власюка.

Голова адміністрації                                                             Сергій Кондрачук