Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження проекту
землеустрою щодо відведення
земельної ділянки, у разі зміни цільового
призначення земельної ділянки

Розглянувши заяву громадянки Жарської Ольги Романівни та керуючись статтями 6,13,21,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 17,20,35,186 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України «Про землеустрій»:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у разі зміни цільового призначення громадянці Жарській Ользі Романівні для індивідуального садівництва, за рахунок земель, що перебувають у власності громадянки Жарської О.Р.  для ведення особистого селянського господарства на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області.
  1. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1010 га з кадастровим номером 5622680600:10:001:0046 згідно з розробленим проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у разі зміни цільового призначення громадянці  Жарській Ользі Романівні  для індивідуального садівництва, за рахунок земель, що перебувають у власності громадянки  Жарської О.Р. для ведення особистого селянського господарства на території Богдашівської сільської ради (за межами населених пунктів)  Здолбунівського району  Рівненської області.
  2. Громадянці  Жарській Ользі Романівні оформити право власності на земельну ділянку площею 0,1010 га з кадастровим номером 5622680600:10:001:0046 для індивідуального садівництва, за межами населених пунктів, на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області в порядку, визначеному законодавством.
  3. Громадянці Жарській Ользі Романівні  використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням.
  1.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

Голова  адміністрації                                                      Сергій Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери