Меню
Герої не вмирають
Банери

Про    ліміти    споживання     теплової       і
електричної енергії, природного газу, води
та   інших    видів     паливно-енергетичних
ресурсів  установами   і закладами
району,      що  фінансуються за   рахунок
коштів   державного   бюджету за кодом
програмної класифікації видатків 7871010
«Здійснення виконавчої влади у Рівненській
області»  на  2017 рік

На виконання  статті 51 Бюджетного кодексу України,  розпорядження голови облдержадміністрації від 07 червня 2017 року № 316   «Про ліміти  споживання теплової і електричної енергії, природного газу,  води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів установами і закладами, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету за КПКВК 7871010 «Здійснення виконавчої влади у Рівненській області»,  на  2017 рік», довідки Міністерства фінансів України від 06 червня 2017 року № 178 «Про зміни до річного розпису асигнувань Державного бюджету України на 2017 рік», з метою оптимізації енергоспоживання у  бюджетній сфері району,  а також економії бюджетних коштів:

  1. Затвердити ліміти споживання  теплової та електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів на 2017 рік апаратом районної державної адміністрації і структурними підрозділами  райдержадміністрації згідно з додатками 1-4.
  2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету:
  • наказами встановити щомісячні ліміти енергоспоживання у вартісних і натуральних показниках у межах лімітів, визначених пунктом 1 цього розпорядження.

До 10 липня 2017 року виконавцям подати відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації копії зазначених наказів.

2) забезпечити систематичний  контроль за відповідністю фактичного споживання енергоносіїв визначеними лімітами та стовідсотковим їх фінансуванням.

Про дотримання встановлених лімітів споживання інформувати  відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації за електронною адресою: zdolgkg@ukr.net  щомісяця до 10 числа наступного періоду за формою згідно з додатком 5.

  1. Керівникам товариства з обмеженою відповідальністю «Рівнегаз збут», Здолбунівської дільниці публічного акціонерного товариства «Рівнеобленерго», комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія», комунального підприємства «Здолбунівводоканал» забезпечити контроль за дотриманням встановлених лімітів і щомісяця до 10 числа наступного періоду інформувати райдержадміністрацію за формою згідно з додатком 5 у розрізі окремих споживачів.
  2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації щомісяця до 10 числа наступного періоду надавати відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації   інформацію про  обсяги   фінансування  бюджетних установ, організацій, що фінансуються з державного  бюджету за кодом програмної класифікації видатків 7871010 «Здійснення виконавчої влади у Рівненській області», зазначених у додатках.
  3. Персональну відповідальність за дотриманням встановлених лімітів покласти на керівників структурних підрозділів райдержадміністрації  – споживачів енергоносіїв.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого  заступника голови райдержадміністрації  Власюка Л.П.

 

 

 

Голова адміністрації                                                             Сергій  Кондрачук

Додаток 1
Додаток 2
Додаток 3
Додаток 4
Додаток 5

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031