Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення зміни до
Програми економічного та
соціального розвитку Здолбунівського
району на 2018 рік

Керуючись статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Схвалити зміну до розділу «Основні показники у галузі будівництва та капітального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік» Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації від 24 січня 2018 року № 21 «Про Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік»:

1) у підрозділі «Культура» пункт 43 викласти у новій редакції:

«43. Будівництво котельні для церкви Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату в Рівненській області Здолбунівського району село Мости Урочище Гурби.

Джерело фінансування: районний та сільський бюджети.

Відповідальний: ігумен Онуфрій (Ляда Т.Б.) – намісник Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату, Баранов В.Ф. – Будеразький сільський голова».

2. Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації подати зміну до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

 

Голова адміністрації                                                        Сергій Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери