Меню
Герої не вмирають
Банери

Про видачу сертифіката (дубліката)
на право на земельну частку (пай)
Бухалу  Андрію Григоровичу

Розглянувши заяву громадянина Бухала  Андрія Григоровича про видачу сертифіката (дубліката) на право на земельну частку (пай), виданого на ім’я Патрикей Ольги Корніївни, оголошення в районній газеті «Нове життя» від 25 листопада 2016 року про втрату сертифіката на право на земельну частку (пай) виданого на ім’я Патрикей Ольги Корніївни, керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації»:

  1. Визнати недійсним втрачений сертифікат на право на земельну частку (пай) серії РВ №0147130, виданий Здолбунівською районною державною адміністрацією 16 грудня 1996 року на ім’я Патрикей Ольги Корніївни, що зареєстрований у Книзі реєстрації сертифікатів на право на земельну частку (пай) за №5267.
  2. Управлінню Держгеокадастру у Здолбунівському районі керуватися даним розпорядженням при видачі дубліката сертифіката на право на земельну частку (пай) на ім’я Патрикей Ольги Корніївни взамін втраченого сертифіката серії РВ №0147130 по колективному сільськогосподарському підприємству «Шевченка» Копитківської сільської ради та внести відповідні зміни у Книгу реєстрації сертифікатів на право на земельну частку (пай).
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                                    Сергій Кондрачук

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери