Меню
Герої не вмирають
Банери

Про районний план заходів щодо
забезпечення додержання прав
осіб з інвалідністю

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2012 року № 706 «Про затвердження Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року», доручення Кабінету Міністрів України від 23 січня 2017 року  № 46489/3/1-16 щодо плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Указу Президента України від 13 грудня 2016 року № 553/2016 «Про заходи, спрямовані на забезпечення прав осіб з інвалідністю», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 22 лютого 2017 року № 111 «Про обласний план заходів щодо забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю» з метою покращення реалізації прав і задоволення потреб інвалідів нарівні з іншими громадянами, поліпшення умов їх життєдіяльності:

  1. Затвердити районний план заходів щодо забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю (далі – план заходів), що додається.
  1. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавчим комітетам міської, селищної, сільських рад забезпечити виконання плану заходів відповідно до компетенції, про що інформувати у встановлені терміни.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                  Сергій Кондрачук

План заходів до розпорядження

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери