Меню
Герої не вмирають
Банери

Про розроблення детального плану території
земельної ділянки розташованої за межами
населених пунктів на території Уїздецької
сільської ради Здолбунівського району

Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши звернення Фермерського господарства «П’ятигірське» від 01 лютого 2017 року №01 щодо розробки детального плану території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Уїздецької сільської ради Здолбунівського району площею 6,0 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операції (далі – детальний план території):

  1. Розробити детальний план території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Уїздецької сільської ради Здолбунівського району площею 6,0 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операції.
  2. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок коштів Фермерського господарства «П’ятигірське» або інших джерел не заборонених законом.
  3. Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації спільно з головою Фермерського господарства «П’ятигірське» Ю.В. Казмірчуком забезпечити:

– укладення договору на розроблення містобудівної документації із проектною організацією, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації, підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;

– оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті райдержадміністрації;

– організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України;

– подання проекту детального плану території на затвердження в установленому законодавством України порядку.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Л.Власюка.

Голова адміністрації                                                                 Сергій Кондрачук

Анонси подій
Банери


Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031