Меню
Герої не вмирають
Банери

Про видачу сертифіката
на право на земельну частку (пай)
Бендюк Гликерії Григорівні
по КСП «Дерманське» на території
Дерманської Першої сільської ради

Розглянувши заяву громадянки Бендюк Гликерії Григорівни про видачу сертифіката на право на земельну частку (пай) по колективному сільськогосподарському підприємству «Дерманське» на території Дерманської Першої сільської ради та рішення Здолбунівського районного суду від 27 березня 2012 року справа №1708/572/12 та керуючись статтями 6, 41 пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтею 118 Земельного кодексу України:

1. Оформити сертифікат на право на земельну частку (пай) у розмірах встановлених по землях Дерманської Першої сільської ради та зареєструвати в Книзі реєстрації сертифікатів на право на земельну частку (пай) на ім’я Бендюк Гликерії Григорівни.

2. Видати Бендюк Гликерії Григорівні сертифікат на право на земельну частку (пай) по Дерманській Першій сільській раді, яка працювала в колгоспі ім. Свердлова, реорганізованого в КСП «Дерманське».

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Власюка Л.П.

 

 

В. о. голови адміністрації                                                                                         Л.Власюк

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери