Меню
Герої не вмирають
Банери

Про запровадження
карантинного режиму
по бактеріальному в’яненню
кукурудзи

Відповідно до статей 33, 34 Закону України «Про карантин рослин», враховуючи подання управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області від 16.08.2016 року №1095, у зв’язку з виявленням на території району небезпечного для врожайності сільськогосподарських культур карантинного організму – бактеріального в’янення кукурудзи (Pantoea stewartii subs., Stewartii), з метою його локалізації та ліквідації:

  1. Запровадити на території ТзОВ «Колос- Інвест» в с. Лідаво, с. Миротин, с. Дермань-ІІ Здолбунівського району та ТзОВ «Вир» в с. Здовбиця Здолбунівського району карантинний режим по бактеріальному в’яненню кукурудзи з встановленням карантинної зони на загальній площі 346,3 га, згідно з додатком.
  1. Затвердити заходи щодо локалізації та ліквідації регульованого шкідливого організму-бактеріального в»янення кукурудзи , що додаються.
  1. Відділу організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату адміністрації протягом доби з дня реєстрації цього розпорядження забезпечити його оприлюднення в офіційних друкованих виданнях.
  1. Відповідальним за виконанням заходів інформувати Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області до 5 грудня та до 5 червня щороку впродовж дії карантинного режиму.
  1. Розпорядження набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

В.о. голови адміністрації                                             Леонід Власюк

 

додаток до розпорядження № 376 від 17.08.16

додаток 2 до розпорядження № 376 від 17.08.16