Меню
Герої не вмирають
Банери

Про районний план заходів
із відзначення 20-ї річниці
Конституції України

На виконання Указу Президента України від 15 березня 2016 року № 94/2016 «Про відзначення 20-ї річниці Конституції України», розпорядження голови Рівненської обласної адміністрації від 18 квітня 2016 року № 203 «Про обласний план заходів із відзначення 20-ї річниці Конституції України» та з метою належного відзначення у 2016 році 20-ї річниці Конституції України, сприяння консолідації суспільства навколо ідеї проведення конституційної реформи, формування високого рівня правової свідомості та правової культури населення країни, виховання у громадян поважного ставлення до Основного Закону України:

1. Затвердити районний план заходів із відзначення 20-ї річниці Конституції України (далі – план заходів) , що додається.

2. Виконавцям інформувати відділ організаційного забезпечення та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації про хід виконання плану заходів до 28 червня 2016 року.

3. Відділу організаційного забезпечення та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації узагальнену інформацію про виконання плану заходів подати управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації до 29 червня 2016 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Миколу Орлова.

Голова адміністрації                                                        Сергій Кондрачук

 

Завантажити додаток