Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення змін та доповнення до
Програми економічного та
соціального розвитку Здолбунівського
району на 2017 рік

Керуючись статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

  1. Схвалити зміни та доповнення до розділу «Основні показники у галузі будівництва та капітального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік» Програми економічного та   соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації від 30 січня 2017 року № 49 «Про Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік» та затвердженої рішенням Здолбунівської районної ради від 22 лютого 2017 року № 264 «Про програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік»:

1) у підрозділі «Освіта»:

– пункти 6 викласти у новій редакції:

«6. Капітальний ремонт частини будівлі (заміна внутрішніх інженерних мереж, дверей, оздоблення приміщень та влаштування частини благоустрою) ДНЗ (дитячий садочок) “Малятко” в с.Івачків по вул.Нова, 22 Здолбунівського району, в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації.

Джерело фінансування: державний, обласний та місцеві бюджети.

Відповідальний: Мартинюк В.В. – Миротинський сільський голова».

  • у підрозділі «Культура»:

– доповнити підрозділ новим пунктом 41:

«41. Капітальний ремонт системи опалення будівлі Здолбунівської музичної школи Здолбунівської районної ради Рівненської області за адресою м.Здолбунів, вул.Пушкіна 36, з влаштуванням системи обліку теплової енергії та автоматизованим регулюванням її споживання на потреби опалення, в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації.

Джерело фінансування: кошти на утримання закладів культури, районний, обласний бюджети.

Відповідальний: Стеценко Е.А. – начальник відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації».

3) у підрозділі «Зміцнення обороноздатності держави»:

– пункт 1 викласти у новій редакції:

«1. Зміцнення матеріально-технічної бази, оплата послуг та придбання пально-мастильних матеріалів для Здолбунівського районного військового комісаріату з метою забезпечення проведення в Здолбунівському районі складових частин комплексу заходів обороноздатності.

Джерело фінансування: районний бюджет.

Відповідальний: Мельничук В.А. – т.в.о. військового комісара Здолбунівського районного військового комісаріату, отримувачем та розпорядником коштів Здолбунівського районного військового комісаріату є Рівненський обласний військовий комісаріат.

  1. Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації подати зміни та доповнення до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                  Сергій Кондрачук

Анонси подій
Банери

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031