Меню
Герої не вмирають
Банери

Про внесення доповнення до
Програми економічного та
соціального розвитку Здолбунівського
району на 2018 рік

Керуючись статтями 6, 17, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Схвалити доповнення до розділу «Основні показники у галузі будівництва та капітального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік» Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови Здолбунівської райдержадміністрації від 24 січня 2018 року № 21 «Про Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік» та затвердженої рішенням Здолбунівської районної ради від 21 лютого 2018 року № 441:

– підрозділ «Правоохоронні органи, органи державної казначейської служби, державної фіскальної служби, державної виконавчої служби та Служби безпеки України» доповнити новим пунктом 7 такого змісту:

«7. Матеріально-технічне забезпечення Здолбунівського районного відділу з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» та забезпечення ефективної роботи Центру з суб’єктами пробації.

Джерело фінансування: районний бюджет.

Відповідальний: Іванов О.В. – начальник Здолбунівського районного відділу з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації», підполковник внутрішньої служби».

2. Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації подати доповнення до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

 

Голова адміністрації                                                                          Сергій Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери