Меню
Герої не вмирають
Банери

Про здійснення
публічних закупівель

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про публічні закупівлі», наказу державного підприємства «Зовнішторгвидав України» від 13 квітня 2016 року № 35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 03 жовтня 2017 року №581 «Про здійснення публічних закупівель» та з метою збільшення конкуренції у цій сфері, недопущення порушення законодавства, забезпечення ефективного функціонування системи публічних закупівель, що здійснюються за бюджетні кошти:

1. Структурним підрозділам райдержадміністрації – головним розпорядникам бюджетних коштів та розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня забезпечити здійснення публічних закупівель – придбання товарів, робіт та послуг – із використанням системи електронних закупівель ProZorro у порядку, встановленому Законом України «Про публічні закупівлі».

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації – головним розпорядникам бюджетних коштів:

під час здійснення допорогових закупівель товарів і послуг, сума яких дорівнює або перевищує 50 000 гривень, використовувати систему електронних закупівель ProZorro;

у разі здійснення закупівель товарів і послуг без використання системи електронних закупівель ProZorro на суму, яка дорівнює або перевищує
25 000 гривень, оприлюднювати звіт про укладені договори в системі електронних закупівель.

3. Виконавцям щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, подавати управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації інформацію щодо здійснення допорогових закупівель товарів і послуг за формою, що додається.

4. Управлінню промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської райдержадміністрації щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, подавати узагальнену інформацію департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Здолбунівської райдержадміністрації від 13 жовтня 2015 року № 387 «Про застосування електронних закупівель розпорядниками бюджетних коштів».

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника та заступника голови Здолбунівської райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                 Сергій Кондрачук

Додаток до розпорядження

Анонси подій

Банери

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31