Меню
Герої не вмирають
Банери

Про запровадження карантинного режиму
по західному кукурудзяному жуку

Відповідно до статей 33, 34 Закону України «Про карантин рослин», враховуючи подання управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, у зв’язку з виявленням на території Здолбунівського району небезпечного карантинного організму – західного кукурудзяного жука (Diabrotica virgifera virgifera Le Conte), з метою його локалізації та ліквідації:

  1. Запровадити на території ТзОВ «Вир» на площі 147 га поле №79-4314 в с.Здовбиця Здолбунівського району Рівненської області карантинний режим по західному кукурудзяному жуку.
  2. Затвердити заходи з локалізації та ліквідації регульованого шкідливого організму західного кукурудзяного жука на території Здолбунівського району Рівненської області на 2017-2027 роки, що додаються.
  3. Відділу організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату райдержадміністрації протягом доби з дня видання розпорядження забезпечити його оприлюднення на веб-сайті районної державної адміністрації.
  4. Відповідальним за виконанням заходів інформувати управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області до 05 липня та до 05 грудня впродовж дії розпорядження.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                            Сергій Кондрачук

Додаток до розпорядження. Заходи

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери