Меню
Герої не вмирають
Банери

Про план основних заходів
цивільного захисту
Здолбунівського району
на 2016 рік

Відповідно до статей 27, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», від 11 березня 2015 року № 101 «Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту», від 26 червня 2013 року № 443 «Про затвердження Порядку підготовки до дій  за призначенням органів управління та сил цивільного захисту», від 26 червня 2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06 квітня 2016 року №173 «Про план основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2016 рік» та з метою подальшого вдосконалення підготовки і підвищення готовності органів управління і сил районної ланки Рівненської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту населення і територій до дій за призначенням:

  1. Затвердити план основних заходів цивільного захисту Здолбунівського району на 2016 рік (далі – План заходів), що додається.
  2. Виконкомам місцевих рад, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, спеціалізованих служб цивільного захисту району:

1)  до 10 травня 2016 року розробити і затвердити плани основних заходів на 2016 рік з визначенням конкретних заходів, термінів і відповідальних за виконання, про що проінформувати сектор з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації до 10 червня 2016 року;

2) протягом 2016 року забезпечити контроль за ходом виконання вищезазначених планів основних заходів, передбачивши при цьому періодичні заслуховування відповідальних за виконання відповідних заходів, розгляд  результатів роботи на засіданнях комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, нарадах, зборах тощо;

3) забезпечити подання до сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації інформації про хід виконання Плану заходів: за перше півріччя – до 20 червня, за рік – до 05 грудня 2016 року.

  1. Сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації узагальнену інформацію про стан виконання плану заходів подати управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації до 01 липня та 20 грудня 2016 року.
  2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 08 травня 2015 року №145 «Про план основних заходів цивільного захисту Здолбунівського району на 2015 рік».
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                            Сергій  Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери