Меню
Герої не вмирають
Банери

Про розроблення детального плану території
земельної ділянки розташованої за межами
населених пунктів на території Будеразької
сільської ради Здолбунівського району
Рівненської області

Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши звернення настоятеля Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах Єпархіального управління Рівненської єпархії Української Православної Церкви – Київського патріархату                         від 21 червня 2017 року щодо розробки детального плану території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Будеразької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області орієнтовною площею 2,1201 га для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (далі – детальний план території):

  1. Розробити детальний план території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Будеразької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області орієнтовною площею 2,1201 га для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.
  2. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок коштів Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах Єпархіального управління Рівненської єпархії Української Православної Церкви – Київського патріархату або інших джерел не заборонених законом.
  3. Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації спільно з настоятелем Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах забезпечити:

– укладення договору на розроблення містобудівної документації із проектною організацією, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації, підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;

– оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті райдержадміністрації;

– організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України;

– подання проекту детального плану території на затвердження в установленому законодавством України порядку.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Власюка Л.П.

 

Голова адміністрації                                                                   Сергій Кондрачук

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031