Меню
Герої не вмирають
Банери

Про організацію роботи
з повідомленнями про порушення
вимог Закону України «Про
запобігання корупції» в апараті
Здолбунівської районної державної
адміністрації

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 53 Закону України «Про запобігання корупції», на підставі рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.07.2017 № 286 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами», з метою забезпечення виконання антикорупційного законодавства в частині співпраці з особами, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції :

  1. Затвердити Порядок роботи з повідомленнями про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» в апараті Здолбунівської районної державної адміністрації , що додається.
  2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних закладів, які знаходяться в управлінні райдержадміністрації :

1) організувати роботу з повідомленнями про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» у підвідомчих установах;

2) про загальні результати роботи із повідомленнями про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» інформувати головного спеціаліста – уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації  щокварталу .

  1. Головному спеціалісту-уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації аналітичні матеріали, що не містять інформації з обмеженим доступом, загальні результати роботи із повідомленнями про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» розміщувати на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.
  2.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                   Сергій Кондрачук

 

 

Порядок роботи з повідомленнями про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031