Меню
Герої не вмирають
Банери

Про       ліміти       споживання        теплової    і
електричної енергії, природного газу, води та
інших видів паливно-енергетичних   ресурсів
установами    і   закладами       району,         що
фінансуються за рахунок  коштів державного
бюджету   за   КПКВК   7871010  «Здійснення
виконавчої влади у  Рівненській області», на
2020 рік

На виконання статті 51 Бюджетного кодексу України, розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 06 березня 2020 року № 140 «Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів установами і закладами, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету за КПКВК 7871010 «Здійснення виконавчої влади у Рівненській області», на 2020 рік» та з метою оптимізації енергоспоживання у бюджетній сфері району, а також економії бюджетних коштів:

1.Затвердити ліміти споживання теплової та електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів на 2020 рік апаратом районної державної адміністрації і структурними підрозділами райдержадміністрації, що додаються.

2.Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету:
1) наказами встановити щомісячні ліміти енергоспоживання у вартісних і натуральних показниках у межах лімітів, визначених пунктом 1 цього розпорядження.

До 01 квітня 2020 року виконавцям подати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації копії зазначених наказів.

2) забезпечити систематичний контроль за відповідністю фактичного споживання енергоносіїв визначеними лімітами та стовідсотковим їх фінансуванням.

Про дотримання встановлених лімітів споживання інформувати відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації за електронною адресою: zdolgkg@ukr.net щомісяця до 10 числа наступного періоду за формою згідно з додатком.

3. Керівникам товариства з обмеженою відповідальністю «Рівнегаз збут», Здолбунівської дільниці публічного акціонерного товариства «Рівнеобленерго», комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія», комунального підприємства «Здолбунівводоканал» забезпечити контроль за дотриманням встановлених лімітів і щомісяця до 10 числа наступного періоду інформувати райдержадміністрацію за формою згідно з додатком у розрізі окремих споживачів.

4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації щомісяця до 10 числа наступного періоду надавати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації інформацію про обсяги фінансування бюджетних установ, організацій, що фінансуються з державного бюджету за кодом програмної класифікації видатків 7871010 «Здійснення виконавчої влади у Рівненській області».

5.Персональну відповідальність за дотриманням встановлених лімітів покласти на керівників структурних підрозділів райдержадміністрації – споживачів енергоносіїв.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                                                   Леонід ВЛАСЮК

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031