Меню
Герої не вмирають
Банери

Про     ліміти    споживання           теплової і
електричної енергії, природного газу, води
та     інших   видів   паливно- енергетичних
ресурсів       бюджетними       установами    і
закладами   району,     що    фінансуються з
місцевих             бюджетів    на     2020     рік

На виконання статей 51, 77 Бюджетного кодексу України, розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 28 лютого 2020 року № 129 «Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами, що фінансуються з місцевих бюджетів області на 2020 рік» та з метою оптимізації енергоспоживання у бюджетній сфері району:

1.Затвердити ліміти споживання теплової та електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами району на 2020 рік, що додаються.

2.Керівникам бюджетних установ і закладів, виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад, які фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів:

1)рішеннями та наказами встановити помісячні ліміти енергоспоживання у вартісних і натуральних показниках у розрізі бюджетних установ і закладів в межах лімітів, затверджених цим розпорядженням.

До 01 квітня 2020 року подати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації копії зазначених рішень та наказів;

2)забезпечити систематичний контроль за відповідністю фактичного споживання енергоносіїв визначеним лімітам та стовідсотковим їх фінансуванням.

Притягати до відповідальності відповідальних осіб підпорядкованих підприємств, установ і закладів за ухилення від повних і своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії, недотримання встановлених лімітів споживання, про що інформувати відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації за електронною адресою: zdolgkg@ukr.net щомісяця до 10 числа наступного періоду за формою згідно з додатком.

3. Керівникам Здолбунівського відділу реалізації газу товариства з обмеженою відповідальністю «Рівнегаз збут», Здолбунівської дільниці публічного акціонерного товариства «Рівнеобленерго», комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія», комунального підприємства «Здолбунівводоканал» забезпечити контроль за дотриманням встановлених лімітів і щомісяця до 10 числа наступного періоду інформувати Здолбунівську райдержадміністрацію за формою згідно з додатком у розрізі окремих споживачів.

4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації щомісяця надавати інформацію про обсяги фінансування бюджетних установ, закладів, що фінансуються з місцевих бюджетів, на поточний рік та стану їх розрахунків за спожиті енергоносії (у розрізі головних розпорядників бюджетних коштів) відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації до 10 числа місяця, наступного за звітним.

5. Персональну відповідальність за дотриманням встановлених лімітів покласти на керівників бюджетних установ та закладів – споживачів енергоносіїв.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                                       Леонід ВЛАСЮК

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток5

Додаток 6

 

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031