Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження детального плану території
земельної ділянки розташованої за межами
населених пунктів на території Уїздецької сільської ради
Здолбунівського району площею 6,0 га для розміщення
та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних
послуг та допоміжних операцій

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пункту 4.12 наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 290 «Про затвердження порядку розроблення  містобудівної документації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня         2011 року за № 1468/20206, враховуючи протокол засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації від 18 травня 2017 року № 2, відсутність пропозицій щодо коригування детального плану території за підсумками громадських слухань:

  1. Затвердити детальний план території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Уїздецької сільської ради Здолбунівського району площею 6,0 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операції (далі – детальний план території).
  2. Передати затверджений детальний план території на зберігання відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації.
  3. Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації спільно з відділом організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату райдержадміністрації забезпечити оприлюднення детального плану території, протягом 10 днів з дня його затвердження на веб-сайті Здолбунівської райдержадміністрації.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Власюка Л.П.

 

Голова адміністрації                                                                    Сергій Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери