Меню
Герої не вмирають
Банери

Про розроблення детального плану території
земельної ділянки розташованої за межами
населених пунктів на території Богдашівської
сільської ради Здолбунівського району

Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши звернення Бондарчука Віктора Андрійовича від 10 липня 2017 року щодо розробки детального плану території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району площею 1,3284 га для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (далі – детальний план території):

1. Розробити детальний план території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району площею 1,3284 га для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

2. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок коштів Бондарчука Віктора Андрійовича або інших джерел не заборонених законом.

3. Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації спільно з Бондарчуком Віктором Андрійовичом забезпечити:

– укладення договору на розроблення містобудівної документації із проектною організацією, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації, підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;

– оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті райдержадміністрації;

– організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України;

– подання проекту детального плану території на затвердження в установленому законодавством України порядку.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                                 Сергій Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери