Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження проєкту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у
власність, цільове призначення якої
змінюється

 

 

Відповідно до статей 17, 20, 35, 186 Земельного кодексу України, статей 6, 13, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 25 Закону України «Про землеустрій», постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 року № 1279 «Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню» та розглянувши заяву громадянина Шиляєва Олександра Леонідовича проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості гр. Шиляєву Олександру Леонідовичу за рахунок земельної ділянки, що перебуває у його власності для індивідуального садівництва на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області, розробленого приватним підприємством «Експерт-Рівне-Земля», розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва при зміні цільового призначення земельної ділянки площею 1,4979 га, яка належить Шиляєву Олександру Леонідовичу на праві власності для індивідуального садівництва на території Богдашівської сільської ради:

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості гр. Шиляєву Олександру Леонідовичу за рахунок земельної ділянки, що перебуває у його власності для індивідуального садівництва на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської, згідно витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, виданого 09 липня 2020 року № 215651944, яка розташована на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області (за межами населених пунктів).

2. Затвердити, згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 року № 1279 «Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню» втрати сільськогосподарського виробництва громадянину Шиляєву Олександру Леонідовичу в сумі 314 069 (триста чотирнадцять тисяч шістдесят девʼять) гривень, спричинені зміною цільового призначення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земель, що перебувають у власності громадянина Шиляєва Олександра Леонідовича для індивідуального садівництва на території Богдашівської сільської ради (за межами населених пунктів).

3. Громадянину Шиляєву Олександру Леонідовичу затверджені втрати сільськогосподарського виробництва в сумі 314 069 (триста чотирнадцять тисяч шістдесят девʼять) гривень, у визначений законодавством термін, перерахувати до відповідних бюджетів обласної, районної, сільської рад.

4. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 1,4979 га, кадастровий номер земельної ділянки 5622680600:08:002:0584, що належить громадянину Шиляєву Олександру Леонідовичу згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, виданого 09 липня 2020 року № 215651944, з індивідуального садівництва на розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району (за межами населених пунктів).

5. Громадянину Шиляєву Олександру Леонідовичу провести державну реєстрацію права власності на земельну ділянку у державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням із дотриманням вимог Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

6. Перевести земельну ділянку площею 1,4979 га із категорії земель сільськогосподарського призначення, сільськогосподарських угідь – рілля в категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, угіддя – землі промисловості.

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                                       Леонід ВЛАСЮК

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728