Меню
Герої не вмирають
Банери

Про утворення районної комісії з
перевірки         стану         ведення
військового обліку

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов’язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», з метою забезпечення функціонування системи військового обліку на території Здолбунівського району:

1. Утворити районну комісію з перевірки стану ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування, установах, організаціях та на підприємствах Здолбунівського району (далі – комісія), та затвердити її посадовий склад, що додається.

2. Комісії:

1) здійснювати перевірки стану ведення військового обліку згідно щорічних планів перевірок стану ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування, установах, організаціях та на підприємствах Здолбунівського району, що затверджуються головою Здолбунівської районної державної адміністрації;

2) результати перевірок вносити до відповідних журналів обліку результатів перевірок;

3) у своїй діяльності керуватись вимогами чинного законодавства України щодо організації функціонування системи військового обліку.

3. Військовому комісару Здолбунівського районного військового комісаріату вручати працівникам Здолбунівського районного військового комісаріату, зі складу комісії, що проводитимуть перевірку стану ведення військового обліку, підписані військовим комісаром Здолбунівського районного військового комісаріату та завірені відповідною печаткою приписи на право проведення перевірки стану ведення військового обліку, а також затверджувати план їх роботи.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 28 лютого 2017 року № 121 «Про утворення районної комісії для здійснення перевірок стану військового обліку».

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                            Леонід ВЛАСЮК

Додаток

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031