Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження проєкту
землеустрою щодо відведення
земельної ділянки у разі зміни
цільового призначення

Розглянувши заяву громадянки Бармак Наталії Володимирівни, проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянки Бармак Наталії Володимирівни для ведення особистого селянського господарства на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області, розробленого державним підприємством «Рівненський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва при зміні цільового призначення земельної ділянки площею 0,7843 га та керуючись статтями 17, 20 Земельного кодексу України, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 року № 1279 «Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню»:

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянки Бармак Наталії Володимирівни для ведення особистого селянського господарства на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області.

2. Затвердити, згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 року №1279 «Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню» втрати сільськогосподарського виробництва громадянці Бармак Наталії Володимирівні в сумі 109127,29 грн., (сто дев’ять тисяч сто двадцять сім гривень 29 копійок) спричинені зміною цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянки Бармак Наталії Володимирівни для ведення особистого селянського господарства на території Богдашівської сільської ради, за межами населеного пункту.

3. Громадянці Бармак Наталії Володимирівні затверджену суму втрат сільськогосподарського виробництва у визначений законодавством термін перерахувати до відповідних бюджетів обласної, районної, міської рад.

4. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,7843 га з кадастровим номером 5622680600:08:002:0595, що належить громадянці Бармак Наталії Володимирівні згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, виданого 16 листопада 2020 року № 232725488, з ведення особистого селянського господарства на для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території Богдашівської сільської ради Рівненської області (за межами населених пунктів).

5. Громадянці Бармак Наталії Володимирівні провести державну реєстрацію права власності на земельну ділянку у державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням із дотриманням вимог Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

6. Перевести земельну ділянку площею 0,7843 га із категорії земель сільськогосподарського призначення, сільськогосподарських угідь – рілля в категорію земель житлові та громадські забудови.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови адміністрації ІВАНЮКА Олександра.

 

Голова адміністрації                                                             Леонід ВЛАСЮК

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031