Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження проєкту
землеустрою щодо відведення
земельної ділянки у разі зміни
цільового призначення

Розглянувши заяву громадянки Гаврилюк Наталії Володимирівни, проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості – 11.02 громадянці Гаврилюк Наталії Володимирівні за рахунок земельної ділянки, яка перебуває в її власності для ведення особистого селянського господарства, цільове призначення якої змінюється на для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості – 11.02 на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області, розробленого фізичною особою-підприємцем Гаврилюком Олегом Павловичем, розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва при зміні цільового призначення земельної ділянки площею 1,0130 га та керуючись статтями 17, 20 Земельного кодексу України, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 року № 1279 «Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню»:

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості – 11.02 громадянці Гаврилюк Наталії Володимирівні за рахунок земельної ділянки, яка перебуває в її власності для ведення особистого селянського господарства, цільове призначення якої змінюється на для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості – 11.02 на території Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області.

2. Затвердити, згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 року №1279 «Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню» втрати сільськогосподарського виробництва громадянці Гаврилюк Наталії Володимирівні в сумі 167834,00 грн., (сто шістдесят сім тисяч вісімсот тридцять чотири гривні 00 копійок) спричинені зміною цільового призначення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянки Гаврилюк Наталії Володимирівни для ведення особистого селянського господарства на території Богдашівської сільської ради, за межами населеного пункту.

3. Громадянці Гаврилюк Наталії Володимирівні затверджену суму втрат сільськогосподарського виробництва у визначений законодавством термін перерахувати до відповідних бюджетів обласної, районної, міської рад.

4. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 1,013 га з кадастровим номером 5622680600:08:002:0587, що належить громадянці Гаврилюк Наталії Володимирівні згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, виданого 15 вересня 2020 року № 224068450, з ведення особистого селянського господарства на для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Богдашівської сільської ради Рівненської області (за межами населених пунктів).

5. Взяти до уваги, що відповідно до переліку обмежень у використанні земельної ділянки від 30 вересня 2020 року № 65 на земельній ділянці присутнє обмеження, а саме охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи, код (01.05), площею 0,2089 га.

6. Громадянці Гаврилюк Наталії Володимирівні провести державну реєстрацію права власності на земельну ділянку у державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням із дотриманням вимог Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

7. Перевести земельну ділянку площею 1,013 га із категорії земель сільськогосподарського призначення, сільськогосподарських угідь – рілля в категорію земель промисловості, транспорту, зв´язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови адміністрації ІВАНЮКА Олександра.

 

Голова адміністрації                                                Леонід ВЛАСЮК

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031