Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження робочої групи з питань
оптимізації мережі навчальних закладів району

Відповідно до положень Конституції України, на підставі законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», на виконання рішення постійної комісії Здолбунівської районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізичної культури та спорту від 9 грудня 2015 року та з метою створення в районі оптимальної мережі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, яка б реально враховувала освітні запити територіальної громади, забезпечувала ефективне використання фінансових, матеріально-технічних та кадрових ресурсів :

1.Утворити та затвердити склад робочої групи з питань оптимізації мережі навчальних закладів району, що додається.

2. Відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації проаналізувати ефективність існуючої мережі загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням їх матеріально-технічної бази, кадрового потенціалу, наявної дорожньої інфраструктури, демографічних показників та потреб населення у високоякісних освітніх послугах.

3. Фінансовому управлінню Здолбунівської районної державної адміністрації спільно з відділом освіти Здолбунівської районної державної адміністрації проаналізувати розрахункові видатки на утримання навчальних закладів у порівнянні з фактичними.

4. Робочій групі вивчити та узагальнити матеріали, надані відділом освіти та фінансовим управлінням Здолбунівської районної державної адміністрації та надати пропозиції щодо оптимізації мережі навчальних закладів району.

5. Контроль виконанням розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Орлова М.В.

Голова  адміністрації                                                С. Кондрачук

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери