Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження плану заходів
з реалізації Комплексної державної
програми щодо підтримки, соціальної
адаптації та реінтеграції громадян України,
які переселилися з тимчасово окупованої
території України та районів проведення
антитерористичної операції в
Здолбунівський район, на період до 2017 року

Відповідно до   пункту 6 статті 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1094 «Про затвердження Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 березня 2016 року № 104 «Про затвердження плану заходів з реалізації Комплексної державноїпрограми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України,які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України , на період до 2017 року»,  з метою розв’язання основних проблем громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в Здолбунівський район, зниження рівня соціальної напруженості серед них і в суспільстві, сприяння інтеграції та соціальній адаптації таких осіб за новим місцем проживання:

  1. Затвердити план заходів з реалізації Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в Здолбунівський район, на період до 2017 року, що додається.
  1. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати управління соціального захисту населення райдержадміністрації щокварталу до 20 числа місяця, що є останнім у звітному періоді.
  1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання Заходів подавати в департамент соціального захисту населення облдержадміністрації щокварталу до 25 числа місяця, що є останнім у звітному періоді.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Орлова М.В.

 

 

В.о голови  адміністрації                                           Л.Власюк

Завантажити додаток