Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження плану заходів
з реалізації Комплексної державної
програми щодо підтримки, соціальної
адаптації та реінтеграції громадян України,
які переселилися з тимчасово окупованої
території України та районів проведення
антитерористичної операції в
Здолбунівський район, на період до 2017 року

Відповідно до   пункту 6 статті 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1094 «Про затвердження Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 березня 2016 року № 104 «Про затвердження плану заходів з реалізації Комплексної державноїпрограми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України,які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України , на період до 2017 року»,  з метою розв’язання основних проблем громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в Здолбунівський район, зниження рівня соціальної напруженості серед них і в суспільстві, сприяння інтеграції та соціальній адаптації таких осіб за новим місцем проживання:

  1. Затвердити план заходів з реалізації Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в Здолбунівський район, на період до 2017 року, що додається.
  1. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати управління соціального захисту населення райдержадміністрації щокварталу до 20 числа місяця, що є останнім у звітному періоді.
  1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання Заходів подавати в департамент соціального захисту населення облдержадміністрації щокварталу до 25 числа місяця, що є останнім у звітному періоді.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Орлова М.В.

 

 

В.о голови  адміністрації                                           Л.Власюк

Завантажити додаток

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930