Меню
Герої не вмирають
Банери

Про затвердження плану заходів
з реалізації Комплексної державної
програми щодо підтримки, соціальної
адаптації та реінтеграції громадян України,
які переселилися з тимчасово окупованої
території України та районів проведення
антитерористичної операції в
Здолбунівський район, на період до 2017 року

Відповідно до   пункту 6 статті 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1094 «Про затвердження Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 березня 2016 року № 104 «Про затвердження плану заходів з реалізації Комплексної державноїпрограми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України,які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України , на період до 2017 року»,  з метою розв’язання основних проблем громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в Здолбунівський район, зниження рівня соціальної напруженості серед них і в суспільстві, сприяння інтеграції та соціальній адаптації таких осіб за новим місцем проживання:

  1. Затвердити план заходів з реалізації Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в Здолбунівський район, на період до 2017 року, що додається.
  1. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати управління соціального захисту населення райдержадміністрації щокварталу до 20 числа місяця, що є останнім у звітному періоді.
  1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання Заходів подавати в департамент соціального захисту населення облдержадміністрації щокварталу до 25 числа місяця, що є останнім у звітному періоді.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Орлова М.В.

 

 

В.о голови  адміністрації                                           Л.Власюк

Завантажити додаток

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериВересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30