Меню
Герої не вмирають
Банери

Про Програму розвитку тваринництва
Здолбунівського району на 2016-2018 роки

Керуючись  статтями 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» ,   відповідно до законів України « Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну підтримку сільського господарства України», Бюджетного кодексу України,  з метою розвитку  та стабільного функціонування галузі тваринництва району:

1.Схвалити Програму розвитку тваринництва Здолбунівського району на 2016-2018 роки (далі – Програма) згідно з додатком.

2.Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації в установленому порядку подати Програму районній раді на затвердження.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні районного бюджету та при внесенні змін до нього передбачати кошти для реалізації Програми у межах наявних фінансових ресурсів.

4.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 22. 05. 2012  № 289 « Про заходи щодо розвитку галузі тваринництва в Здолбунівському районі на 2012-2015 роки».

5.Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації про хід виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію щороку до 1 лютого.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації  Власюка Л.П.

Голова адміністрації                                                                     С.Кондрачук

Завантажити додаток

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій