Меню
Герої не вмирають
Банери

Про ліміти споживання  теплової і електричної енергії,
природного газу, води та інших видів паливно-
енергетичних ресурсів  установами і закладами району,
що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету
за кодом програмної класифікації видатків 7871010
«Здійснення виконавчої влади у Рівненській області» на 2018 рік

На виконання  статті 51 Бюджетного кодексу України,  розпорядження голови облдержадміністрації від 18 квітня 2018 року № 237 «Про ліміти  споживання теплової і електричної енергії, природного газу,  води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів установами і закладами, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету за КПКВК 7871010 «Здійснення виконавчої влади у Рівненській області»,  на  2018 рік» з метою оптимізації енергоспоживання у  бюджетній сфері району,  а також економії бюджетних коштів:

1.Затвердити ліміти споживання  теплової та електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів на           2018 рік апаратом районної державної адміністрації і структурними підрозділами  райдержадміністрації, що додаються.

2.Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету:

  • наказами встановити щомісячні ліміти енергоспоживання у вартісних і натуральних показниках у межах лімітів, визначених пунктом 1 цього розпорядження.

До 20 травня 2018 року виконавцям подати відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації копії зазначених наказів.

2) забезпечити систематичний  контроль за відповідністю фактичного споживання енергоносіїв визначеними лімітами та стовідсотковим їх фінансуванням.

Про дотримання встановлених лімітів споживання інформувати  відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації за електронною адресою: zdolgkg@ukr.net  щомісяця до 10 числа наступного періоду за формою згідно з додатком.

3.Керівникам товариства з обмеженою відповідальністю «Рівнегаз збут», Здолбунівської дільниці публічного акціонерного товариства «Рівнеобленерго», комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія», комунального підприємства «Здолбунівводоканал» забезпечити контроль за дотриманням встановлених лімітів і щомісяця до 10 числа наступного періоду інформувати райдержадміністрацію за формою згідно з додатком у розрізі окремих споживачів.

4.Фінансовому управлінню райдержадміністрації щомісяця до 10 числа наступного періоду надавати відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації   інформацію про  обсяги   фінансування  бюджетних установ, організацій, що фінансуються з державного  бюджету за кодом програмної класифікації видатків 7871010 «Здійснення виконавчої влади у Рівненській області».

5.Персональну відповідальність за дотриманням встановлених лімітів покласти на керівників структурних підрозділів райдержадміністрації  – споживачів енергоносіїв.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого  заступника голови райдержадміністрації  Власюка Л.П.

 

Голова адміністрації                                                              Сергій  Кондрачук

Додаток

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери