Меню
Герої не вмирають
Банери

Про впорядкування структури
Здолбунівської районної
державної адміністрації

Відповідно до статей 104 – 112 Цивільного кодексу України, статей 5, 6, 41 ,47  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 87 Закону України «Про державну службу», постанов Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року № 91 «Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій» (зі змінами), від 18 квітня 2012 року № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської  міської, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій» (зі змінами), від 03 листопада 2019 року № 926 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та скасування постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 р. № 746», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 21 листопада 2019 року № 112-к «Про затвердження граничної чисельності працівників апарату облдержадміністрації, її структурних підрозділів та районних державних адміністрацій»:

1. Припинити юридичну особу публічного права управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку Здолбунівської районної державної адміністрації шляхом ліквідації.

2. Припинити юридичну особу публічного права відділ у справах молоді та спорту Здолбунівської районної державної адміністрації шляхом перетворення в сектор у справах молоді та спорту Здолбунівської районної державної адміністрації.

3. Утворити відділ освіти та культури Здолбунівської районної державної адміністрації на базі відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації та відділу культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації шляхом їх злиття.

Припинити юридичні особи публічного права – відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації і відділ культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації шляхом їх злиття.

4. Припинити відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства Здолбунівської районної державної адміністрації шляхом перетворення у сектор з питань цивільного захисту та захисту довкілля Здолбунівської районної державної адміністрації.

5. Керівникам структурних підрозділів Здолбунівської районної державної адміністрації зі статусом юридичної особи публічного права, що припиняють свою діяльність:

утворити комісії з припинення юридичних осіб та очолити їх;

попередити працівників очолюваних структурних підрозділів Здолбунівської районної державної адміністрації про наступне вивільнення у зв’язку з припиненням юридичної особи;

забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов’язаних з припиненням очолюваних юридичних осіб шляхом  ліквідації, злиття  та перетворення відповідно до вимог законодавства;

подати в установленому порядку на затвердження передавальні акти.

6. Попередити керівників структурних підрозділів Здолбуніської районної державної адміністрації, що припиняються, про наступне вивільнення.

7. Установити, що відносно прав та обов’язків, у тому числі з питань договірних та трудових відносин:

відділ освіти та культури Здолбунівської районної державної адміністрації є правонаступником відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації та відділу культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації;

сектор у справах молоді та спорту Здолбунівської районної державної адміністрації є правонаступником відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської районної державної адміністрації;

сектор з питань цивільного захисту та захисту довкілля Здолбунівської районної державної адміністрації є правонаступником відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства Здолбунівської районної державної адміністрації.

8. Перейменувати відділ містобудування та архітектури Здолбунівської районної державної адміністрації у відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Здолбунівської районної державної адміністрації.

9. Скоротити посади:

–  провідного архівіста архівного відділу Здолбунівської районної державної адміністрації – 0,5 штатної одиниці;

– провідного спеціаліста відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства Здолбунівської районної державної адміністрації;

– головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Здолбунівської районної державної адміністрації;

– адміністратора Центру надання адміністративних послуг;

– сторожа відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської районної державної адміністрації.

10. Вивести посаду:

– головного спеціаліста відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства Здолбунівської районної державної адміністрації;

ввести посаду:

головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Здолбунівської районної державної адміністрації у відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  Здолбунівської районної державної адміністрації.

11. Затвердити перелік структурних підрозділів Здолбунівської районної державної адміністрації, граничну чисельність працівників апарату та структурних підрозділів Здолбунівської районної державної адміністрації, що додаються.

12. Керівнику апарату Здолбунівської районної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів Здолбунівської районної державної адміністрації зі статусом юридичної особи публічного права, привести штатну чисельність працівників апарату та структурних підрозділів Здолбунівської районної державної адміністрації у відповідність із граничною чисельністю з дотриманням вимог законодавства, розробити та подати на затвердження в установленому законодавством порядку штатні розписи.

13. Керівнику апарату Здолбунівської районної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів Здолбунівської районної державної адміністрації зі статусом юридичної особи публічного права, що припиняються та штатна чисельність яких скорочується забезпечити вжиття заходів, передбачених статтею 49-2 Кодексу законів про працю України, статтею 87 Закону України «Про державну службу» та статтею 22 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».

14. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови Здолбунівської районної державної адміністрації:

– від 07 травня 2014 року № 41-к «Про затвердження граничної чисельності працівників апарату та структурних підрозділів та зміни у структурі райдержадміністрації»;

– від 26 лютого 2015 року № 11-к «Про передачу однієї штатної одиниці та затвердження граничної чисельності працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації»;

– від 29 листопада 2016 року № 214-к «Про впорядкування структури  районної державної адміністрації»;

– від 24 вересня 2019 року № 44-к «Про впорядкування структури Здолбунівської районної державної адміністрації»;

– від 28 жовтня 2019 року № 51-к «Про впорядкування структури Здолбунівської районної державної адміністрації».

15.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

В.о. голови адміністрації                                                     Леонід ВЛАСЮК

Додаток

 

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930