Меню
Герої не вмирають
Банери

Про ліміти споживання теплової і
електричної енергії, природного газу, води
та інших видів паливно-енергетичних
ресурсів установами і закладами
району, що фінансуються за рахунок
коштів державного бюджету за кодом
програмної класифікації видатків 7871010
«Здійснення виконавчої влади у Рівненській
області», на 2016 рік

На виконання статті 51 Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», розпорядження голови облдержадміністрації від 27 квітня 2016 року № 239 «Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів установами і закладами області, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету за КПКВ 7871010 «Здійснення виконавчої влади у Рівненській області», на 2016 рік», з метою оптимізації енергоспоживання у бюджетній сфері району, а також економії бюджетних коштів:

1. Затвердити ліміти споживання теплової та електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів на 2016 рік апаратом районної державної адміністрації і структурними підрозділами райдержадміністрації, що додаються.

2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету:

1) наказами встановити щомісячні ліміти енергоспоживання у вартісних і натуральних показниках у межах лімітів, визначених пунктом 1 цього розпорядження.

До 10 червня 2016 року виконавцям подати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації копії зазначених наказів.

2) забезпечити систематичний контроль за відповідністю фактичного споживання енергоносіїв визначеним лімітами та стовідсотковим їх фінансуванням.

дотримання встановлених лімітів споживання інформувати відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації за електронною адресою: maria_gkg@ukr.net щомісяця до 10 числа наступного періоду за формою згідно з додатком.

3. Керівникам товариства з обмеженою відповідальністю «Рівнегаз збут», Здолбунівської дільниці публічного акціонерного товариства «Рівнеобленерго», комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія», комунального підприємства «Здолбунівводоканал» забезпечити контроль за дотриманням встановлених лімітів і щомісяця до 10 числа наступного періоду

інформувати райдержадміністрацію за формою згідно з додатком у розрізі окремих споживачів.

4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації щомісяця до 10 числа наступного періоду надавати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації інформацію про обсяги фінансування бюджетних установ, організацій, що фінансуються з державного бюджету за кодом програмної класифікації видатків 7871010 «Здійснення виконавчої влади у Рівненській області», зазначених у додатках.

5. Персональну відповідальність за дотриманням встановлених лімітів покласти на керівників структурних підрозділів райдержадміністрації – споживачів енергоносіїв.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Власюка Л.П.

 

Голова адміністрації                                                                   С.Кондрачук

 

Завантажити додаток

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери